סושיאל זה לא בדיוק הקאפ אוף טי שלך?

בואי להפוך אותו לקליל, זורם ומשובח ב 3 שבועות!

לא כולנו מתחברות לכל הסושיאל הזה: כתיבת פוסטים לפייסבוק, עיצוב תמונות לאינסטגרם וכל התוכן הזה, מאיפה הוא מגיע בכלל? למי יש זמן לנהל את כל זה וגם לעבוד בעסק שלנו ומצד שני- להשקיע בשיווק עם סוכנות דיגיטל זה אולי עוד קצת מוקדם בשבילך…

כבר שנים שאומרות לנו שהתוכן הוא המלך אבל אם הארמון שלך מרגיש קצת ריק- זה המקום שלך להצטרף אלינו להדרכה על כוס קפה- מזורזת, פרקטית ומקצועית ליצירת תוכן משובח לערוצי השיווק שלך.

בעצמך ובלי לשבור את הראש

כל מה שאת צריכה זה 'הפסקת קפה'
3 הדרכות ממוקדות איתנו והתוכן הנכון יזרום לך בקלות ובטבעיות

פייסבוק ואינסטגרם- איך? כמה? למה?

נלמד יחד מה עובד הכי טוב בכל פלטפורמה ולמה..מה מעלות, באיזו תדירות, סגנונות תוכן, חלוקת הקשב של הגולשים ועוד

גאנט תוכן לחודש שלם

נבנה גאנט (תוכנית) עבודה חודשית עם עוגנים, סביבם נלמד לייצר תוכן מקורי ומלא בהשראה. (נבין גם איפה לחפש אותה..מבלי לבזבז שעות!) 

כתיבה ולא רק שיווקית

נכתוב. ממש נכתוב פוסטים- אותנטים, שיווקיים, מכירתיים, בקול שלך ומושכי תשומת לב. נלמד את השיטה לכתוב בזרימה ובקלות, בלי לחכות למוזה. 

קפה לא שותות לבד!

על כל תוכן שתכתבי תקבלי פידבק מפורט מצוות הסושיאל של גייד דה ווי. כן, יש הגשה של שיעורי הבית- אחרת איך נוכל לתת לך פידבק על התוצאות?

מידי שבוע את שולחת אלינו את החומרים שייצרת ואנחנו מחזירות לך תשובה מפורטת ומלמדת!

כל פוסט יקבל התייחסות, הגאנט יעבור בחינה, עצות וטיפים שלנו וכלים חשובים ללמידה והתנסות- כדי שתוכלי לעשות הכל בעצמך. בלי תלות, בלי עיכובים ובלי הוצאות נוספות. 

אוקי אוקי, רוצה לדעת כמה זה עולה?

אני יכולה לספר כמה זה אמור היה לעלות וכמה זה עולה במקומות אחרים אבל עד שאסיים הקפה כבר קר. 120 ש"ח כולל מע"מ לכל הפסקת קפה.

סה"כ 360 ש"ח, המע"מ כבר בפנים, ויש לך כלי סופר חשוב ומקצועי לשיווק בסושיאל, בטחון לכתיבה וניהול המדיה שלך והתמכרות חדשה לקפאין. 

הפסקת קפה יוצאת לדרך ויש גם מתנה!

איך אפשר לנהל מדיה חברתית בלי עיצובים שווים במיוחד? 
אז קבלי מאיתנו את הקורס הדיגיטלי 'קנבה לסושיאל- כל העיצוב שאת צריכה'. איתו תוכלי ללמוד לגמרי לבד איך לעצב את התוכן שלך לכל מדיה.

עוד פרטים קטנים וחשובים:

*ההדרכה תועבר בזום. לא תשלח הקלטה. ובכלל – ממש מומלץ לקחת חלק פעיל – לשאול שאלות, לדון בנושאים בוערים ולהיות בנוכחות מלאה. זה הרבה יותר מועיל מצפייה פאסיבית ומשעממת ולי הרבה יותר נעים לדבר אל א.נשים חיים 🙂

*בכל קבוצה יש מקום ל 15 עצמאיות ובעלות עסקים, כדי שנוכל לתת מענה לכל אחת ואחת.

ניפגש בZOOM

(כלומר אצלך במחשב)

מידי יום שני במשך 3 שבועות. מתחילות ב 25.12

משעה 10:00 ועד 11:00

מה צריך להכין? מחברת וכלי כתיבה (אבל אחת יפה שכיף לכתוב בה)
קפה חם ליד ונשנוש לעת צרה.

  • לעצמאיות שמבינות שהן צריכות להתחיל להניע את הסושיאל שלהן אתמול, ויחד עם זה עדיין לא בשלות להוציא תקציבי פרסום גדולים. (זה יגיע, מבטיחה) 
  • עצמאיות שמבינות, רוצות ומחויבות להשקיע בשיווק שלהן- זמן ואנרגיה לטווח ארוך! כי אחרת מה יעזור שתדעי לכתוב נהדר אם תעלי תוכן אחת לחודשיים? 
  • ולבסוף- נשים שאוהבות ורוצות ללמוד לבד אבל צריכות גם את  הפידבק החיוני בתחילת הדרך כדי לקבל בטחון אמיתי ולהגיע לתוצאות.

האמת? מה שתחליטי שיקרה. אם תחליטי להיות עקבית ורצינית – ערוצי השיווק שלך יפרחו, יהיו מלאי תוכן איכותי ורציונלי ולאורך זמן תוכלי לראות תנועה ערה של לקוחות. 

אני יכולה לספר כמה זה אמור היה לעלות וכמה זה עולה במקומות אחרים אבל עד שאסיים הקפה כבר קר. 120 ש"ח כולל מע"מ לכל הפסקת קפה.

סה"כ 360 שח ויש לך כלי סופר חשוב ומקצועי לשיווק בסושיאל, בטחון לכתיבה וניהול המדיה שלך והתמכרות חדשה לקפאין. 

*כל ההדרכות נמכרות יחד.   

נעים מאוד, מורן אלויה

הי, אני מורן.

הבעלים הגאה של סוכנות הדיגיטל guide the way מזה 12 שנים. אני וצוות המובחרות שלי חזק בדיגיטל ומושקעות בו באהבה גדולה.

אנחנו מנהלות עשרות עמודי פייסבוק ואינסטגרם במקביל במקצוענות ובלמידה מתמדת בכל התפתחות של המדיה החברתית. בקיצור עושות כיף!

חוצמזה אני יזמת סדרתית, מנכ"לית עמותה לקידום יזמות נשית, אשת סושיאל שמכורה לקפה, אדרנלין וקמפיינים ממומנים ומתרגשת בכל פעם שפרויקט חדש מגיע לפתח דלתנו.

בין ליווי גיוס המונים לקמפיין רשת מטורף אני גם מלמדת ומדריכה, יזמים ויזמיות, על מקצועות הדיגיטל השונים ונהנית מכל רגע.

מורן אלויה הרצאה

עוד רגע מתחילות, עדיין מתלבטת?

בואי נדבר על זה ונבחן האם 'הפסקת קפה' היא באמת בשבילך.

ההרשמה מכאן ונעבור היישר לתשלום

Guide the way